Полтавський камерний оркестр імені Дмитра Ахшарумова «розкачав» Ляльковий театр

Музиканти вперше виконали на сцені рок-хіти. Назва концерту «We will Rock You» або «Ми розкачаємо Вас» – основна його мета.

We will Rock You, або «Ми розкачаємо тебе». Полтавський камерний оркестр імені Дмитра Ахшарумова вперше за історію свого існування виконав світові рок-хіти. Директор Полтавської обласної філармонії Олег Тищик зізнається: це, в першу чергу, підтвердження самим собі, що будь-який музичний жанр їм під силу.

Олег Тищик, директор Полтавської обласної філармонії

- Ми відходимо від певних стандартів, що філармонія має бути саме такого плану, і все. Ми хотіли ці кордони трішки розширити і сказати, що ми можем бути інші. Ми вдаємся зараз до експериментів. Для чого? Щоб показати – ми різнопланові. Ми можем грати від класичної, народної музики до сучасної, рокової музики.

Музиканти оркестру говорять: виступати в такому жанрі – суцільне задоволення. За лаштунками тривають останні приготування. 

Богдан Вісич, музикант

- Завжди є хвилювання, але ми – професіонали, справимся.

Під час концерту We will Rock You музиканти камерного оркестру виконали 18 рок-композицій. До репертуару увійшли пісні Queen, Nirvana, Beatles та інших. Потрапила до програми й авторська пісня полтавського музиканта Олега Павленка, яку він виконав на електрогітарі. 

Глядачі і прихильники Полтавського камерного оркестру зізнаються: залишились у повному захваті.

Андрій Комягін, відвідав концерт 

- Мені дуже сподобався виступ. Це незвично для людей, котрі грають класичну музику, виконувати рок-хіти. Було здорово, чудові аранжеровки.

Розкачувати глядачів музиканти планують й на всіх своїх майбутніх концертах.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію