Представники Королівства Бельгії – на Полтавщині з робочим візитом

Представники Полтавської обласної державної адміністрації сьогодні зустрілися з послом Королівства Бельгія в Україні. Основна мета зустрічі – підбиття підсумків співпраці Полтавщини та Королівства з 2015 року та складення плану подальшої спільної роботи.

До Полтави прибула делегація посла Королівства Бельгія в Україні Люка Якобса й місії зі співробітництва Провінції Ено на чолі з депутатом провінції паном Жеральдом Моргатом. Основна мета делегації – дізнатися більше про результати співпраці, що ведеться з 2015 року, та впровадження досвіду Бельгії у сільському господарстві, освіті, економіці та інших галузях. У зустрічі взяли участь голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко, його заступник Роман Товстий, директор Департаменту економічного розвитку та залучення інвестицій Інна Іщенко й президент Полтавської торгово-промислової палати Володимир Олійник. 

Люк Якобс, Надзвичайний і Повноважний посол Королівства Бельгія в Україні

- Я надаю співпраці з Полтавщиною велике значення, тому що вона унікальна у своєму роді – співпраця між Полтавським регіоном і Королівством Бельгія. Так вже сталося, що з 2015 року ми співпрацюємо, і триватиме ця співпраця ще 4 роки, адже минулого року ми перепідписали угоду. І ця угода дає змогу обміну у багатьох сферах.

Валерій Головко під час зустрічі зауважив: найбільших успіхів Полтавщина досягла у сільському господарстві, тож цей сектор слід розширювати та поглиблювати співпрацю.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА

- Ми зацікавлені у продовженні цієї співпраці, але ми хочемо розширяти самі кордони цієї співпраці, і досвід, який має сьогодні Бельгія, особливо в аграрному секторі, нам дуже важливий, тому що ми сьогодні – область, що представлена як промислова і одночасно аграрна.

У найближчому майбутньому представники області розраховують на розширення напрямку експорту товарів з Полтавщини до Королівства Бельгії.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію