Своє століття відзначила організація Товариство Червоного Хреста України

У Полтавському Художньому музеї імені Миколи Ярошенка з цього приводу пройшли урочистості. Голова організації Ірина Плюсніна отримала особливу нагороду від міського голови Олександра Мамая.

Свій ювілей – 100 років – відсвяткувала благодійна організація Червоного Хреста. Її голова на Полтавщині Ірина Плюсніна розповідає: 18 квітня далекого 1918 року, під час Громадянської війни, в Києві вперше пройшов з'їзд засновників Червоного Хреста України. Саме цей день вважається початком існування благодійної організації. 

Ірина Плюсніна, голова Червоного Хреста у Полтавській області 

- Ключове слово для Червоного Хреста – це допомога. Допомога найбільш незахищеним верствам населення: сиротам, інвалідам, людям, які опинилися в складній життєвій ситуації, хворим людям, одиноким. В цьому покликання Червоного Хреста на сьогодні.

Аліна Ющенко – волонтер Червоного Хреста не так давно. Проте дівчина говорить: вже встигла надати психологічну допомогу людям з АТО, внутрішньо-переміщеним особам та іншим. 

Аліна Ющенко, волонтер Товариства Червоного Хреста

- Ми працювали з слабозрячими та взагалі небачучими людьми, ми їм допомагали. Був майстер-клас, ми робили ляльки. Було дуже приємно з ними спілкуватись, вони досить активні. Багато людей вважає, що те, що вони не бачать, є якоюсь перепоною, але ні, вони доволі активні.

Привітати та подякувати благодійній організації за роботу прийшов і міський голова Олександр Мамай. Волонтерів він нагородив почесними грамотами та подяками, у тому числі – із врученням нагрудних знаків. А голова Товариства Червоного Хреста Полтавської області Ірина Плюсніна отримала «Відзнаку міського голови 3 ступеня».

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Сьогодні нагорода – це не принципово, яка це нагорода, але принципово, що міська влада все-таки дивиться, спостерігає за ними, допомагає їм коштами – в тому числі. Ті люди, які отримали нагороди, я хочу, в першу чергу, їм висловити слова подяки. І ,мабуть, найприємніше їм це не грамота, це не відзнака, а саме головне – це оплески.

Товариство Червоного Хреста в області наразі налічує більше п'ятисот осіб.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію