У Миргороді навчали ефективній комунікації речників поліції

У ролі «вчителів» – команда фахівців Міністерства внутрішніх справ України. Тренінги одноденні, але спектр тем широкий. Говорили про сесії із комунікації у соціальних мережах та налагодження ефективного діалогу із громадянським суспільством через засоби мас-медіа. Із початку року аналогічні тренінги відбулися у Вінниці, Одесі та Дніпрі.

У Миргороді команда молодих фахівців Міністерства внутрішніх справ України провела одноденні тренінги та стратегічні сесії із комунікації у соціальних мережах для речників поліції, ДСНС та міграційної служби п’яти областей.

Володимир Мартиненко, радник Міністра МВС України, голова громадської ради при МВС України

- Сьогодні приїхали в Миргород для того, щоб провести тут стратегічну сесію відносно внутрішніх комунікацій, зовнішніх комунікацій. Такі робочі процеси для того особового складу, який є в нас в структурі, центральних органів виконавчої влади, які працюють в структурі Міністерства внутрішніх справ.

Працівники МВС вважають: такі тренінги необхідні. Із початку року аналогічні відбулися у Вінниці, Одесі та Дніпрі. 

Андрій Загорулько, заступник начальника управління стратегічного аналізу та прогнозування МВС 

- На сьогодні система МВС змінюється, змінюються підходи, змінюється наша робота з громадянами, ми стаємо більш сервісно-орієнтованою системою.

Відкрите і прозоре інформування людей про діяльність поліції, рятувальних служб та інших підрозділів системи МВС, які працюють в секторі цивільної безпеки, – невід'ємна складова загальної інформаційної політики держави. Саме на цьому будується довіра людей.

Сергій Джулай, начальник Гадяцького відділу поліції Полтавщини

- Вони надають нам можливість напрацювати специфічні навички, навички спілкування з пресою, ЗМІ, натовпом, людьми. Оскільки вміння надавати правильно інформацію прямо впливає на імідж поліції і, відповідно, на оцінку дії правоохоронців.

Під час зустрічі присутні не тільки навчилися ефективним прийомам використання інтернет-ресурсів для інформування населення, а й мали змогу обмінятися проблемами, які виникають на різних рівнях взаємодії з органами влади і громадськістю.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію