Гадяцький "Дивоцвіт Лесиного гаю" проведуть 26 травня

Уже двадцять дев’ятий рік поспіль на маленькій Батьківщині всесвітньо відомої поетеси Лесі Українки вшановують її пам'ять та вклоняються її таланту і творчості. Тож 26 травня в урочищі Зелений гай відбудеться обласне літературно – мистецьке театралізоване свято «Дивоцвіт Лесиного гаю». 

У цей день урочище Зелений гай перетвориться на серце поезії, мистецтва, пісні, танцю, музики, народної творчості. Ми очікуємо чимало гостей: письменників, поетів, науковців.

Організатори запрошують усіх охочих долучитися до проведення святкового дійства, а саме: народних майстрів у різних жанрах з прадавнього та сучасного декоративно-прикладного мистецтва: вишивка, килимарство, писанкарство, гончарство, ковальство, дерев’яні вироби, тощо – усе те, чим багата ненька Україна. А також запрошують дитячі аматорські творчі колективи, фольклорні ансамблі, троїсті музики та майстри народної творчості для проведення майстер-класів.

На святі вистачить місця всім: і шанувальникам літератури, творчості нашої геніальної землячки Лесі Українки, музичного, хореографічного мистецтва, української народної творчості.

Святкуємо у вишиванках! Приходьте на свято з родиною у вишитих сорочках, щоб підкреслити свою причетність до великого українського народу, невмирущість його славних традицій, оригінальність та різноманітність українських орнаментів, узорів, нерозривність поколінь. Ви відчуєте дух минувшини та поринете у багате розмаїття традицій рідного краю, які так шанувала наша уславлена землячка.

Всі присутні на святі будуть мати змогу пригощатися українськими національними стравами.

Станьте учасником великого народного гуляння з веселими мумузиками, українськими танцями та піснями.

Довідки за телефоном: (05354) 2-24-43, (099) 413-31-72

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію