На Оржиччині встановили обставини тілесних ушкоджень місцевими

2 факти сталися в один день у різних населених пунктах на території Оржицького району. У результаті подій, один чоловік загинув, інший – перебуває у лікарні, медики розцінюють його стан як тяжкий. 

У першому випадку 50-річному чоловіку 53-річний знайомий наніс тілесні ушкодження, від яких останній помер до приїзду карети швидкої. 

Наступна подія трапилася під вечір того ж дня. 30-річний чоловік наніс тілесні ушкодження 32-річному односельцю. Нині потерпілий у лікарні. 

Як повідомив начальник Оржицького відділення поліції Валентин Козаченко,  за обома фактами конфлікт виник на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин.

"Обом чоловікам повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого частинами 1 та 2 статті 121 відповідно, - розповів Валентин Козаченко. – Суд обрав міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою для обох підозрюваних. У рамках відкритих кримінальних проваджень триває досудове розслідування". 

Нагадаємо, що відповідно до Кримінального кодексу України, санкція частини 1 статті 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років, а частини 2-ї (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинили смерть потерпілого) – позбавлення волі на строк від семи до десяти років. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію