«Студентська молодь – рушійна сила держави»

Вже третя міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих вчених пройшла в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка. Прибуло на неї більше ста студентів.

«Студентська молодь – рушійна сила держави». Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих вчених під такою назвою вже втретє пройшла в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка. Представники українських та закордонних вишів зустрілись, щоб обговорити питання студентського самоврядування. 

Марина Корнієнко, президент Студентського парламенту ПНТУ ім.Ю.Кондратюка

- Результатами цієї конференції зазвичай є співпраця з іншими закладами вищої освіти: і нашої країни, і міжнародними нашими партнерами. Це і вирішення проблем. Ми вже вступили в українську асоціацію студентів задля того, щоб вирішити якісь проблеми, які стосуються освітнього саме процесу, це спілкування, це друзі.

Ініціатор Міжнародної студентської конференції – ректор вишу Володимир Онищенко. Він вважає: головне, щоб всі проблеми, які виникають у студентів, вирішувались спільно з адміністрацією закладу вищої освіти. До того ж він особисто привітав всіх присутніх представників органів студентського самоврядування.

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка

- Ви обговорюєте надзвичайно важливі питання лідерства. Лідером, це дійсно треба бути. Лідер – це людина, яка не боїться бути кращим. Тут я бачу кращих студентів кращих університетів.

У стінах полтавського вишу зібрались представники студентського самоврядування вишів міста, співдружнього навчального закладу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, закордонних партнерів Білостоцького політеху Польші та представники студентського самоврядування Сполучених Штатів Америки. 

Тетяна Малиновська, голова студентського парламенту Івано-Франківського національного технічного вишу 

- Коли ти приїжджаєш сюди, і мої колеги приїжджають – це емоції, тому що ми зустрічаєм своїх рідних друзів, людей, яких ми не бачимо пів року–рік. Тому емоції дуже великі, коли ти зустрічаєшся з ректором, коли ти обмінюєшся досвідом. Тому я дуже щаслива, що ми приїхали, нас запросили вкотре. Ну ми вже стали такими друзями, як родина.

Керол Мішталевськи, учасник конференції, студент Білостоцького технологічного університету (Польща)

- Мені дуже приємно бути тут, я збагачую свої знання, зустрічаю дуже позитивних людей. Ця конференція має дуже позитивний вплив на мене, і я можу добути нових наукових знань, які я потім можу використати в майбутньому.

Студенти зізнаються: приймати гостей у рідній альма-матер їм до вподоби.

Олександр Дроботя, голова профкому ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка

- Сьогодні на конференцію прибуло близько ста студентів, які отримують інформацію, записують її та із захопленням сприймають.

У виші говорять: такий захід вже став традиційним, тому з нетерпінням чекають наступного.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію