Шукають сім'ї, де готові у своїх домівках доглядати за дітьми, які потребують захисту

Сімейний патронат - це інноваційна послуга, яку запроваджують громади для підтримки сімей з дітьми, які потрапили в складні життєві обставини.

Сімейний патронат - це інноваційна послуга, яку запроваджують громади для підтримки сімей з дітьми, які потрапили в складні життєві обставини.

"Ми впевнені: найкращий спосіб захистити дитину - це підтримати рідну сім'ю. Завдання сімейного патронату - не дати дитині втратити рідних маму й тата, які через складні життєві обставини не можуть деякий час нею опікуватися", - зазначають в установах.

У той час, як дитину тимчасово (до 3-х місяців) вихо­вують у професійній патронатній сім'ї', фахівець з соціальної роботи допомагає рідним батькам дитини долати складні життєві обставини, через які її було вилучено: втрату роботи, жорстоке повод­ження, проблеми з алкоголем тощо.

Якщо відновити здатність батьків виховувати дити­ну неможливо, їй підшукають іншу форму сімейного виховання: усиновлення, влаштування під опіку чи піклування або довгострокову прийомну сім'ю.

"Перед тим, як розпочати роботу патронатними вихователями, Вам буде потрібно пройти спеціальну підготовку - навчальний крус, який дозволить опа­нувати всі тонкощі роботи з дітьми".

За надані послуги з догляду та виховання дитини, сім'ї' виплачують заробітну плату та кошти на утри­мання дитини. Фінансування виплат здійснюється за рахунок субвенції' з державного бюджету.

Дізнайтеся детальну інформацію: www.patronat.in.ua

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію