У Полтаві обговорили вимоги до правил пожежної безпеки в екосистемах

25 квітня в приміщенні Головного управління ДСНС України у Полтавській області відбувся брифінг щодо вимог пожежної безпеки під час перебування в лісових масивах та проведенні весняно-польових робіт.

Спікери заходу: начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб, головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства Полтавського обласного управління  лісового та мисливського господарства Олег Парфеня, заступник начальника відділу дільничних офіцерів поліції УПД ГУ НП в Полтавській області Сергій Гавловський розповіли журналістами місцевих ЗМІ як запобігти, як діяти під час пожежі та яка відповідальність за умисне випалювання сухої рослинності.

«У зв’язку із значним потеплінням, з перших днів весни, до Служби порятунку почали надходити численні повідомлення про виникнення пожеж на відкритій території та приватному житловому секторі. Основними причинами даних пожеж є необережне поводження громадян із вогнем, спалювання сухої рослинності та сміття», - наголосив Головний рятувальник Полтавщини Володимир Салогуб.

За його словами, з початку року в області виникло 110 пожеж на відкритій території (знищено близько 156 га сухої трави) та 2 пожежі в лісових масивах (вогнем знищено лісову підстилку на площі 0,6 га). Згадали присутні і останній випадок нехтування правилами пожежної безпеки, який призвів до значних матеріальних втрат.

«Власник господарства в с. Губське Лубенського району спалював суху траву. Неконтрольоване полум’я почало стрімко поширюватися. Як наслідок – знищений житловий будинок та господарча будівля. Рятувальникам вдалося запобігти розповсюдженню вогню на сусідське домогосподарство», - зазначив Володимир Салогуб.

Під час брифінгу наголосили, що рятувальники разом з працівниками Національної поліції та лісниками проводять спільні профілактичні рейди, під час яких нагадують громадянам правила пожежної безпеки під час перебування в лісових масивах та проведенні весняно-польових робіт.

У зв’язку із наближенням травневих свят, очільник обласної Служби порятунку «101» звернувся до громадян з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію