25 квітня - Міжнародний день секретаря

Міжнародний день секретаря почали відзначати в 1952 році в США. Це професійне свято придумав журналіст з Нью-Йорка Гаррі Клемфусс. Вітають тих, хто стоїть на сторожі офісного порядку і дисципліни, в останню середу повного квітневого тижня.

Саме секретарі знають, з якої сторони підійти до шефа. Сірі кардинали, які завжди в курсі подій. Заклинателі оргтехніки і ті, хто знає усі потрібні телефони, адреси, явки і паролі.

День секретаря відзначають і помічники директора, і офіс-менеджери, і асистенти. Ця професія входить до п'ятірки найбільш затребуваних у світі і може похвалитися званням однією з найдавніших. Саме слово «секретар» утворилося від латинського «секрет». У Стародавньому Римі називали секретарями довірених людей, яких присвячували в таємниці.

Сучасні представники цієї професії не тільки «впевнено володіють ПК», але й віртуозно справляються з повним пакетом офісних програм, знають іноземні мови, мають навички психологів, вивчають діловодство. При цьому вони відповідальні, старанні, ще й мають бездоганний вигляд.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію