Захворюваність на кір в Україні різко зросла

З початку поточного року на кір в Україні захворіло 11,7 тисяч осіб. За минулий тиждень на кір захворіли більше тисячі українців. З початку року від хвороби померли вісім осіб, шестеро з них - діти.

Захворюваність на кір в Україні за останній тиждень, в період з 16 по 22 квітня, різко зросла - захворіло 1070 осіб. Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я в середу, 25 квітня.

"Це найбільша кількість нових випадків захворювання, зафіксованих за тиждень, з початку спалаху кору", - йдеться в повідомленні.

За інформацією відомства, стрімке зростання захворюваності пов'язане з груповими спалахами у Волинській, Львівській, Закарпатській, Чернігівській, Київській областях, а також із зростанням кількості дорослих, хворих на кір. Оперативний штаб МОЗ з реагування на ситуацію прийняв рішення про розширення заходів посиленої імунізації на всі групи дітей у віці до 18 років. Раніше заходи щодо посиленої імунізації діяли на дітей до 9 років.

Крім того, в міністерстві вивчають можливість імунізації дорослих за епідпоказниками з використанням вакцини, закупленої за кошти держбюджету.

У цілому, з початку поточного року, на кір в Україні захворіло 11,7 тисяч осіб: 4564 дорослих і 7157 дітей. Від ускладнень, викликаних кором, померли вісім осіб, шість з них - діти. Як зазначають у МОЗ, зараз всі області забезпечені вакцинами - там є 255 тисяч доз вакцини. Минулого тижня в Україну поставили другу з початку року партію імунобіологічних препаратів - 800 тисяч доз.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію