У Гребінці з'явився новий дитячий майданчик

В облаштуванні дитячого майданчика ентузіастів підтримала Гребінківська міська рада. До облаштування долучилися активні мешканці, які живуть поруч.

Їх працьовитості та ентузіазму можна тільки позаздрити. Це Середа Микола, Скляр Олександр, Запорожець Анатолій. Встановлення новеньких гойдалок, лазанок, перетворило двір на затишний, домашній куточок, де діти мають можливість весело та безпечно проводити вільний час, а молодим мамам та бабусям міський голова особисто пообіцяв новенькі лавки.

Від молодих сімей голові Гребінківської міської ради, Віталію Колісніченкові вручили подяку.

"Завжди приємно бути учасником таких подій. Міська влада готова й надалі підтримувати усі ідеї, які спрямовані на організацію змістовного дозвілля для дітей та молоді й популяризацію здорового способу життя", -  звернувся до присутніх міський голова.

Жителі поділилися думками про те, що хотіли б змінили в Гребінці, чого місту бракує, говорили про своє бачення вирішення проблем. На завершення події, мер Гребінки подякував гребінківцям за небайдужість, пообіцяв взяти до уваги їхні пропозиції стосовно розвитку міста.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію