Юні полтавці поринули у магічний світ часодіїв, фей та лютів

Творча зустріч з сучасною українською письменницею-фантастом Наталією Щербою пройшла у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара. У програмі заходу – загадковий квест на знання творчості авторки серії книг «Часодії» та особисте спілкування з нею.

Юні полтавці поринули у світ особливої часової магії. До міста завітала сучасна українська письменниця, яка пише у жанрі фентезі, Наталія Щерба. Особливим попитом серед читачів користується її серія із шести книг «Часодії». Творча зустріч відбулась у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара та була поділена на два блоки.

Наталія Рисенко, завідуюча відділом соціокультурної роботи Полт.обл.бібліотеки для юнацтва ім.О.Гончара

- Цей захід – в два етапи, тобто, це ігрова програма-квест та сама зустріч з Наталією Щербою. З приводу квеста, ми робим його не просто так. Ми проводим його для того, щоб ті діти, котрі знають та читають Наталію Щербу, ще більше переконались у своїх знаннях.

Під час часодійного квесту юні полтавці за допомогою чародійної карти подорожували залами бібліотеки та виконували завдання. Підсумки квесту підбили на творчій зустрічі з письменницею, де вона відповіла на запитання своїх читачів. Авторка говорить: писати для і про підлітків вирішила неспроста. 

Наталія Щерба, письменниця 

- Я хотіла писати саме підліткову фантастику, тому що саме підлітковий вік цікавий. Це грань між дитячим та дорослим світом, і якраз дуже важливо те, що відбувається в підлітковому віці, саме те, як проявиш себе в цьому віці, таким ти станеш дорослим.

Олександра Антонець говорить: прочитала всі книги авторки. Улюблена серія – «Часодії». А от зустріч з Наталією Щербою розцінює як гарну нагоду дізнатись деякі «спойлери» книги та взяти автограф.

Олександра Антонець, відвідала творчу зустріч з Наталією Щербою 

- Васелина та Феш, їх серія книг приголомшлива, тому що вони вміють завжди найти вихід з будь-якої ситуації, в них дуже цікаві характери і взагалі – дуже цікаве бачення.

Письменниця Наталія Щерба привезла з собою подарунки – книги. Їх передадуть до шкільних бібліотек міста.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію