МОН закуповуватиме шкільні електронні підручники

Міністерство освіти планує у найближчі роки провести експеримент із запровадження шкільних електронних підручників. У рамках експерименту Інститут модернізації змісту освіти буде проводити відбір для подальшої закупівлі за державні кошти у 2018 році декількох зразків електронних підручників.

В освітньому відомстві зазначають, що цього року планується провести відбір п'яти   електронних підручників для першого, п'ятого і десятого класу. Зокрема, двох підручників для першого класу «Мистецтво» та «Я досліджую світ». Двох для п'ятого «Історія України» та «Природознавство», а також підручника «Біологія» для десятого класу.

У зв'язку з цим, Міністерство освіти звертається до зацікавлених виробників та авторів електронних підручників і електронного освітнього контенту надати до Інституту модернізації змісту освіти інформацію щодо можливості пропонування зазначених електронних підручників, концептуального бачення проекту електронного підручника, орієнтовної вартості підручників тощо.

Електронні підручники, що пропонуватимуться, мають відповідати вимогам, встановленим Положенням про електронний підручник, що пройшло громадське обговорення та наразі проходить процедуру затвердження.

Окрім того, в рамках експерименту, в 2018-2020 роках планують закупівлю електронних освітніх ресурсів до вищезазначених зразків електронних підручників.

Пропозиції можна надсилати до 27 квітня поштою або на електронну адресу: digital@imzo.gow.ua.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію