«Полтаватеплоенерго» починає готуватись до нового опалювального періоду

У місті кампанія стартує з планової зупинки котелень. Проте, говорять на підприємстві, панікувати через це не варто. Найбільший термін відсутності гарячого водопостачання – 18 діб.

«Готуй сани влітку, а віз – узимку». Саме таким принципом у своїй роботі керуються на обласному комунальному підприємстві «Полтаватеплоенерго». Тому вже наступного дня після закінчення опалювального сезону 2017-2018 рр. підприємство повномасштабно розпочало роботи з підготовки до наступного опалювального періоду. 

Володимир Пасічко, головний інженер ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

- Ці роботи включають в себе як і поточний ремонт всього технологічного обладнання: котлів, насосів, газовоелектричного обладнання, так і реконструкцію і капітальний ремонт котлів, теплових мереж.

Провести профілактичний ремонт котелень та теплогенераторних, розповідає Володимир Пасічко, без їхньої зупинки неможливо. Тільки так можна забезпечити надійне теплопостачання в умовах зимових холодів. Теплоенергетики говорять: максимально скоротили терміни зупинок котелень для проведення планових ремонтів теплотехнічного обладнання. Однак тривалість таких зупинок залежить від потужності котельні та протяжності приєднаних до неї теплових мереж. Найдовше послуга з постачання гарячої води буде призупинена для мешканців мікрорайонів Алмазний та всіх трьох Садів, які отримують гарячу воду від районної котельні по вул. Ціолковського, 36. Ця котельня зупинятиметься на профілактичні роботи з 29 травня по 16 червня. Також по десять днів триватимуть ремонтні роботи на котельнях по вул. Анатолія Кукоби, 27, Гожулівській, 18 та Баленка, 7, і розпочнуться вони 14 травня. 

Володимир Пасічко, головний інженер ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

- Графік зупинки котелень розроблений ще наприкінці минулого року. Він затверджений в міськвиконкомі. Інформація про нього знаходиться на сайті підприємства, також ми роздрукували його в засобах інформації: полтавських газетах. Крім цього, на сайті підприємства є інтерактивна карта, по якій за адресою або місцезнаходженням можна дізнатись, коли та в якому будинку буде припинена подача гарячої води.

Підготуватись до наступного опалювального сезону, зауважує Володимир Пасічко, можуть допомогти самі полтавці. А саме – розрахуватись за послуги підприємства «Полтаватеплоенерго» та вжити заходів з утеплення власних помешкань. Засклені вікна у під'їздах, утеплені двері, теплова ізоляція в підвалі – усе це заощадить кошти громадян уже наступної зими.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію