«Мій погляд на місто»

Міський молодіжний конкурс фотографії під такою назвою незабаром пройде у Полтаві. Участь у ньому візьмуть понад 20 учасників з більш як сотнею світлин.

У Полтаві готуються до міського молодіжного конкурсу фотографії «Мій погляд на місто». Організатори – Центр громадського моніторингу «Погляд», головне завдання якого – підтримка молоді з активною позицією в галузі мистецтва та культурно-громадського життя Полтави. Це вже їх друга виставка, перша – експозиція під назвою «Погляд на місто – минуле, сьогодення, майбутнє». 

Кращі світлини конкурсу фотографії у номінаціях «Місто і його архітектура», «Місто і люди в ньому» та «Місто і те, як ми його відчуваєм» члени журі обирали серед сотні заявок. 

Олександр Залужний, керівник ГО «Центр громадського моніторингу «Погляд»

- Сьогодні ми відбираємо роботи для фотовиставки. Більш старше покоління дітей, молоді, навіть люди трішечки зрілого віку. Тому сьогодні перед журі – надзвичайно складне завдання, але я думаю, що ми з ним впораємось.

Участь у виставці, говорять організатори, візьмуть всі її учасники, тому що переконані: кожна фотографія заслуговує на увагу. Крім професійного журі, обрати кращу світлину може й кожен бажаючий.

Олеся Будяк, співорганізатор фотоконкурсу «Мій погляд на місто»

- На офіційній сторінці ГО «Погляд» у Фейсбуці буде створена така віртуальна галерея з роботами всіх учасників – з назвами, авторами, віком. Кожен може взяти участь, поставити лайк або написати коментар. За цими відзнаками, лайками теж буде визначено певний приз, переможця.

Члени журі зізнаються: обрати кращі не просто. Головні критерії оцінювання – відповідність фото загальній темі, оригінальний авторський підхід та технічне виконання знімку. Проте, є ще одна складова оцінювання. 

Сергій Назаркін, голова журі фотоконкурсу «Мій погляд на місто»

- Ми все обираємо на емоціях. За внутрішнім станом. Ми так і жінок обираємо: або подобається, або ні. Принцип який – професіоналізм та художній смак.

Наталія Веселова, член журі фотоконкурсу «Мій погляд на місто»

- Завжди важко бути суддею. Особливо, коли доводиться обирати серед таких гарних, дуже професійних робіт. Для людини, яка керується лише емоціями, це дуже важко – надати комусь перевагу.

25 квітня у залі Громадської організації «Центр громадського моніторингу «Погляд» відбудеться урочисте відкриття фотовиставки «Мій погляд на місто».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію