У Гадяцькому центрі реабілітації дітей - інвалідів провели "професійну" зустріч

Днями, спеціалісти Гадяцької міськрайонної філії Полтавського ОЦЗ, в приміщенні Гадяцького центру соціальної реабілітації дітей – інвалідів провели профінформаційний захід для дітей з особливими потребами. Про це йдеться на сторінці Гадяцької міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості.

Усі діти – різні. Не варто порівнювати свою дитину з іншими, чи прислухатися до тих, хто порівнює вашу. Краще порівнювати дитину з нею ж у минулому. Бачити прогрес і радіти йому. Діти мають різні інтереси й сфери розвитку, темп розвитку, характер, фізичний стан. 

"Тому проведення профорієнтаційної роботи з дітьми з особливими потребами справа не проста і потребує особливого підходу", - зазначили організатори.

Під час заходу діти переглянули освітній серіал з циклу «Вибір професії», та в теплій, дружній атмосфері поспілкувались про безмежний світ професій. Наприкінці заходу, директор Гадяцького центру соціальної реабілітації дітей – інвалідів Євген Апарін, подякував спеціалістам служби зайнятості та наголосив на важливості проведення профорієнтаційної роботи з особливими дітками 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію