У Полтаві відбулося чергове слухання у справі Кернеса

Цього разу допитують поліцейських, які займалися оформленням ДТП. Із 10 свідків до зали суду з'явилися лише 4. У ході судового розслідування між стороною обвинувачуваних та захисту постійно виникали дискусії. У справі оголосили перерву до 7 травня.

Засідання у справі Кернеса затримали майже на годину. Всі присутні в залі суду напружено чекали початку. Ситуацію контролювало декілька охоронців Кернеса. Для свідчень до зали суду доставили лише 4 із 10 свідків, інших знайти не вдалося. Місце перебування їх наразі невідоме, зазначив прокурор. 

Перший свідок – Руслан Здор. Він працював інспектором міліції та займався оформленням ДТП, яке сталося в Харкові на вулиці Новгородській неподалік від готелю «Національ». Допит проводив прокурор Олександр Ганілов, але свідок надати конкретних відповідей не міг.

- Чи є у вас таке поняття, як основний напарник?

- Немає.

- По відношенню до інших представників, з якими ви виїжджали на оформлення ДТП, наскільки часто з вами виїжджав Овчаров Ігор?

- Досить часто.

Між представниками прокуратури та стороною захисту виникла дискусія. Останні не задоволені, що питання до свідків непрямі та навідні. А це, стверджують, порушення статті 52 Кримінально-процесуального кодексу України, наголошує адвокат Лідія Ізовітова.

Лідія Ізовітова, адвокат Кернеса

- Наразі сторона обвинувачення заявляє, що жодних інших питань, навіть тих, що були на досудовому слідстві, про що свідчить відповідний протокол, вони ставити не збираються. І в такому контексті вони і запитують свідка.

Ігор Овчаров – теж працівник поліції, який займався тоді оформленням ДТП. Чоловік не міг згадати подій зими 2014 року. Прокурор пропонував переглянути журнал показань, щоб відновити ті події. Сторону захисту такий варіант не влаштовував. Вони, в свою чергу, продовжували звинувачувати працівників прокуратури у неточних формулюваннях.  

Лідія Ізовітова, адвокат Кернеса

- Слова прокурора, те, що ми встановили щось. І тому те, що ми встановили, має підтвердити свідок. А якщо свідок щось інше буде говорити? І зовсім протилежне, то це що означає? Що він не підтверджує те, що ви встановили?

У ході судового засідання допитали чотирьох свідків. У слуханні оголосили перерву до 7 травня, щоб на наступне засідання доставили інших очевидців у справі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію