У Пирятині проводять рейди з операції "Нерест"

З 1 квітня до 1 червня на водоймах Полтавської області встановлено заборону на вилов риби. За дотриманням „сезону тиші“ на теренах району ведеться робота працівниками Пирятинського відділку Гребінківського відділення Головного управління національної поліції України в Полтавській області, Національного природного парку „Пирятинський“ та Полтавського рибоохоронного патруля Держрибагентства України в Полтавській області. 

Працівники Пирятинського відділку Гребінківського відділення Головного управління національної поліції України в Полтавській області станом на 15.04.2018 провели п’ять рейдів – перевірок водойм, виявлено і вилучили 1 сітку загальною довжиною понад 40 метрів. Провели два рейди – перевірки РССТ „Пирятинський ринок“, порушення правил торгівлі не виявили.

Працівники Національного природного парку „Пирятинський“  провели 10 рейдів – перевірок на території Великокручанської, Дейманівської, Каплинцівської та Сасинівської сільських рад, вилучено 5 засобів незаконного вилову риби (3 сітки загальною довжиною 200 м., 1 ятір, 1 верша).

Головний державний інспектор Полтавського рибоохоронного патруля Держрибагентства України в Полтавській області О.В. Заплаткін разом із громадськими інспекторами провели 5 рейдів – перевірок, як по водоймах району, так і в місцях торгівлі рибою. У результаті перевірок, вилучили 1 сітку та склали 4 протоколи про порушення правил рибальства стаття 85 частина 3 Кодексу України про адміністративні порушення.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію