В селищі Крутий Берег ремонтують клуб

Спочатку – сцена, а тоді – заміна дверей та поточний ремонт внутрішньої частини будівлі. На все це у міському бюджеті заплановано 195 тис. гривень. Реконструкція будівлі відбувається за сприяння депутата міської ради Андрія Матковського.

У селищі Крутий Берег тривають ремонтні роботи з оновлення місцевого клубу. Депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський розповідає: у клубі проводять вечори відпочинку для молоді, ранки для малечі та їх батьків. Депутат певен: ремонт необхідний, адже ця будівля – єдиний культурний осередок в селищі.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- На жаль, сьогодні їм, щоб дістатися до якогось закладу культури, треба їхати. А сьогодні це не дуже просто, і за це треба гроші платити. І тому добре, що останнім часом трошки оживають отакі наші клуби, сюди приходять люди, тут проходять концерти.

Будівлі – більше 100 років, а останній капітальний ремонт вона бачила у 2005. І то був змушений крок, адже відновлювали приміщення після пожежі. 

Цього разу розпочали зі сцени.

Юрій Тупиця, в.о. директора клубу в с.Крутий Берег 

- По ній було страшно ходить, тому що проводили народні танці, приїхали з клубу, почали танцювати, а воно все трясеться та провалюється. Тому в першу чергу треба було зробити сцену.

У планах з реконструкції будівлі – ще замінити двері та провести ремонтні роботи всередині приміщення.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- В цьому році ми виділили на ремонтні роботи 195 тисяч гривень на реконструкцію сцени. На жаль, ми не можемо змінити вікна, бо це – пам'ятка архітектури, і треба отримати певні дозволи. Але я впевнений, що будуть дозволи та проектна документація, і вони теж будуть замінені.

А поки що ремонтні роботи тривають. Їх планують завершити до кінця травня 2018 року.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію