Зареєстрували новий випадок захворювання африканською чумою

Миргородське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області повідомляє, що зареєстровано новий випадок захворювання африканською чумою  свиней в підсобному господарстві Бердичівської виправної колонії Житомирської області.

"Звертаємо увагу, для того щоб не допустити розповсюдження АЧС в особистому господарстві та господарствах різної форми власності, необхідно суворо дотримуватись ветеринарно–санітарних вимог при утримання свиней, та в першу чергу припинити міжгосподарські  зв’язки з неблагополучних щодо африканськї чуми свиней  місцевості (не завозити тварин, м’ясні продукти, корми для тварин і інше)", - йдеться у повідомленні.

У випадку захворювання або загибелі свиней в господарствах різної форми власності, власникам потрібно негайно повідомляти Миргородське міськрайонне управління на гарячу лінію за телефоном 4-40-82 та спеціаліста державної ветеринарної медицини, який обслуговує даний населений пункт; не приховувати випадки захворювання та падежу тварин. 

На вимогу спеціалістів державної ветеринарної медицини району та міста, надавати свиней для проведення імунопрофілактики проти класичної чуми та інших ветеринарно-санітарних заходів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію