Екскурсія – для обдарованої молоді

Учасники конкурсу образотворчого мистецтва «Погляд на місто – минуле, сьогодення, майбутнє» відправились у подорож Полтавщиною. Екскурсію для більше 40 дітей та підлітків організував Центр громадського моніторингу «Погляд». Маршрут передбачав відвідування Миколаївської церкви в Диканьці, музею-садиби Миколи Гоголя та Національного заповідника українського гончарства.

Наприкінці лютого у центрі громадського моніторингу «Погляд» пройшов конкурс образотворчого мистецтва «Погляд на місто – минуле, сьогодення, майбутнє». Всі його учасники з керівниками відправились у мандрівку Полтавщиною. Такий сюрприз підготував керівник громадської організації «Центр громадського моніторингу «Погляд» Олександр Залужний. Дітей у подорож він проводжав в компанії своєї онучки Єви.

Олександр Залужний, керівник ГО «Центр громадського моніторингу «Погляд»

- Нам дуже приємно, що нам вдалось сьогодні організувати їм таку цікаву екскурсію. Я впевнений, що вони побачать нашу чудову Полтавську область, побачать чудову природу, весну, і обов'язково щось нам цікаве намалюють, представлять. І ми обов'язково проведем ще одну виставку, щоб побачити їх нові чудові наробки.

Дорогою до пам'яток Полтавщини екскурсовод Олеся Будяк розповідала про історичні події міста та області.

Першою зупинкою мандрівки стала Диканька. Юні полтавці мали змогу прогулятись територією Миколаївської церкви. Другою – селище Гоголеве. Саме тут розташована музей-садиба автора творів «Вечора поблизу Диканьки», «Мертві душі», «Вій» та інші. Поринути у світ Гоголя юним мандрівникам допомогла екскурсія, яку зазделегіть громадська організація «Погляд» внесла до програми подорожі.

Юрій Бернацький, керівник арт-студії «Художник»

- Мене як художника цікавлять ці міста – Полтавщина, історичні місця, історичні спадки наші.

Останнім пунктом подорожі стало селище Опішне. Тут учасники конкурсу образотворчого мистецтва «Погляд на місто – минуле, сьогодення, майбутнє» відвідали Національний заповідник українського гончарства. Тут тобі і скульптури під відкритим небом, і глиняний посуд, і майстер-клас з гончарства.   

Вероніка Шуляк, вперше працює з глиною 

- Дуже цікаво було, хотілось би зробить самою, щоб дома ще так поробить.

Така екскурсія Полтавщиною, зізнаються діти, не залишила їх байдужими. Сподобалось все.

Артем Очнєв, відправився на екскурсію 

- Дуже приємні враження, побачив багато нового, дізнавсь більш цікавої інформації. Взагалі, чудова екскурсія, як на мене.

Анна Квасневська, відправилась на екскурсію

- Мені дуже сподобалась ця екскурсія, в мене – неймовірні враження.

Подібні заходити для дітей та молоді, говорять у Центрі громадського моніторингу «Погляд», планують проводити і надалі. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію