У Хоролі відпрацьовували виникнення надзвичайної ситуації на Кременчуцькій ГЕС

Днями відбулися тренувальні навчання Хорольської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області. Відпрацьовували ситуацію щодо виникнення надзвичайної ситуації на Кременчуцькій ГЕС.

Руйнування греблі на Кременчуцькій ГЕС може призвести до затоплення території, де мешкає 200 тисяч чоловік. Тому ризик такої аварії — проблема не тільки Кременчука, а всієї області. Щоб бути готовими до такої ситуації на Полтавщині і проводились тренування з органами управління та силами цивільного захисту.

Відповідно до затвердженого плану дій на випадок надзвичайної ситуації Хорольський район має прийняти 18,7 тис. осіб евакуйованого населення з зони затоплення Кременчука. На території району на цей випадок мають бути розгорнуті 18 приймальних пунктів евакуації.

У рамках навчальних тренувань, провели засідання районної комісії з питань евакуації (штабу з проведення тренування).  Надалі, відповідно до плану приймання та розміщення евакуйованого населення в рамках тренувальних навчань, розгорнули приймальні пункти евакуації  (ПЕП), у місті та сільських радах, які готові прийняти евакуйоване населення міста Кременчука. Відпрацьовувалось і питання доставки евакуйованих мешканців до приймальних пунктів евакуації, а в подальшому – до безпечних районів розміщення, а також питання охорони громадського порядку, медичного забезпечення  та допомоги евакуйованому населенню, які  взяли на себе виконувати спеціалізовані служби цивільного захисту району.

Безпосередньо у тренуванні та розгортанні ПЕП взяло участь 167 осіб. Під час підготовки до проведення тренування в разі виникнення  надзвичайної ситуації  на гідроспоруді Кременчуцької ГЕС проведено організаційну нараду з секретарями сільських рад,  відповідальними спеціалістами з цивільного захисту об’єднаних територіальних громад. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію