У Чорнухах провели благоустрій території

У рамках Дня благоустрою, на території району в Чорнухинському літературно-меморіальному музеї Г.С.Сковороди провели благоустрій території.

Працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування на чолі з головою райдержадміністрації  Олегом Ковганом та головою райради Надією Кривчун, висадили більше 20 кущів троянд  подарованих музею. До даної акції долучилися також  заступник голови райдержадміністрації Владислав Бибик, заступник голови райради Микола Турчин, працівники районної ради, сектору культури і туризму райдержадміністрації, центральної районної бібліотеки ім. Г.С.Сковороди, районного центру культури і дозвілля.

Цього дня учасники акції також провели благоустрій території музею, провели побілку садиби батьків Григорія Сковороди, комори та клуні, облаштували територію рекреаційно-паркової зони «Сад божественних пісень» доріжками з дерев’яних зрізів та огорожу біля господарських приміщень.

Роботи з благоустрою території літературно-меморіального музею продовжаться. Тому очільники району закликають приєднатися до акції усіх небайдужих до філософських надбань видатного земляка Г.С.Сковороди й  об’єднатися  у  справі озеленення та благоустрою.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію