У Полтаві пройде конкурс-фестиваль танцювальних клубів «Ретро»

Фестиваль-конкурс має на меті створити атмосферу дружнього творчого спілкування, урізноманітнення форм корисного дозвілля для людей поважного віку.

29 квітня 2018 року в дискотечно-виставковій залі Полтавського міського Будинку культури відбудеться комплекс заходів для учасників ретро-клубу ПМБК, представників ретро-клубів міста та Полтавського регіону, що сприятиме реалізації творчого потенціалу людей поважного віку.

У конкурсній програмі, що розпочнеться о 10:00, заплановані виступи як сольних виконавців, так і танцювальних колективів міста та області. Учасники, вікова категорія яких від 50 років, продемонструють свої творчі здобутки у п’яти номінаціях: бальна хореографія, естрадна хореографія, народна хореографія, історична хореографія народів світу та вільна танцювальна категорія.

Родзинкою конкурсу стане  майстер-клас для викладачів та учасників фестивалю з елементами йоги, дихальної гімнастики та стретчингу від Володимира Шаповала,  о 13.00.

А о 15:00 на гала – концерті гості матимуть змогу побачити показові виступи переможців фестивалю-конкурсу, відпочити у святковій приємній атмосфері, долучитися до танців під знайомі мелодії.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію