Чиновники Полтавської ОДА зіграли в міні-футбол

Днями, у Зінькові відбулася звітно-виборча конференція територіальної організації ГО «ВФСТ «Колос» у Полтавській області. Про це йдеться у повідомленні на сторінці Територіальної організації ГО "ВФСТ "Колос" у Полтавській області в соцмережі.

На порядку денному конференції винесли питання підбиття підсумків роботи ДЮСШ області, аналіз роботи місцевих осередків (районних організацій) та вибори голови обласної організації. Розпочав засідання начальник Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Олександр Буцький, який підбив підсумки роботи ДЮСШ області за 2017 рік.

За підсумками голосування переміг чинний голова організації Анатолій Головань. Керівники районних організацій та директор Центральної школи вищої спортивної майстерності Олександр Апайчев високо відзначили професійні та організаторські здібності Анатолія Леонідовича.

Потім настала черга нагородження районних організацій за підсумками участі в чемпіонатах і кубках Територіальної організації ГО «ВФСТ «Колос» у Полтавській області.

Після офіційної частини голова обласного «Колосу» Анатолій Головань, начальник Управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Буцький, депутат Полтавської облради Олександр Алексюк та інші поважні гості зібрались на спортивному майданчику зі штучним покриттям, щоб зіграти у міні-футбол.

Щодо планів на майбутнє, вже на квітень-травень 2018 року заплановані відбіркові змагання у громадах. Після чого 9 червня відбудуться обласні зональні змагання, 23 червня — фінальні обласні. А ось на 5 червня запланували проведення спартакіади з рекреаційних видів спорту — серед людей з обмеженими можливостями.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію