У Кременчуці говорили про шкільний булінг

У Кременчуці говорили про шкільний булінг

У рамках проведення правопросвітницької діяльності для старшокласників Бреусівської ЗОШ І-ІІІ ступенів провели семінар-лекцію. Про це йдеться на сторінці Кременчуцького місцевого центру з надання БВПД.

У Кременчуці провели семінар-лекцію. Участь у заході приняли: заступник начальника відділу “Козельщинське бюро правової допомоги” Аліна Литовченко, старший інспектор Козельщинського РС північно-східного міжрегіонального Управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України Ірина Жадан, начальник сектору реагування патрульної поліції Козельщинського ВП ГУНП в Полтавській області Олексій Безкібальний та директор Козельщинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юлія Колісніченко.

Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища, як шкільний булінг. Це соціальна проблема всього світу протягом останніх ста років. Булінг визначається як утиск, дискримінація, цькування. Цей термін означає тривалий процес свідомого жорстокого ставлення (фізичного і психічного) з боку дитини або групи дітей до іншої дитини або інших дітей. Мотивацією до булінгу стають заздрість, помста, відчуття неприязні, прагнення відновити справедливість; боротьба за владу; потреба підпорядкування лідерові, нейтралізації суперника, самоствердження тощо аж до задоволення садистських потреб окремих осіб.

Олексій Безкібальний розповів учням про різні види протиправної поведінки, а також про окремі види юридичної відповідальність малолітніх та неповнолітніх.  На підсумковому етапі зустрічі учні поспілкувались з учасниками заходу та змогли отримати відповіді на питання, пов’язані з захистом прав в конкретних випадках, роз’яснення правових аспектів життєвих ситуацій. 

Наприкінці зустрічі, фахівці відзначили високий рівень правовової свідомості учнів та їх активності щодо питань, які обговорювалися та висловили подяку дирекції школи за співпрацю в організації правопросвітницького заходу.

Стрічка новин