На автодорозі Чорнухи-Лубни обмежили рух "важких" машин

На автодорозі Чорнухи-Лубни обмежили рух "важких" машин

Служба автомобільних доріг повідомляє, що у зв’язку із значним руйнуванням дорожнього покриття та з метою забезпечення безпеки дорожнього руху на автомобільній дорозі загального користування Т-17-14 Чорнухи-Лубни.

Це виконується у відповідності до п. 10 ст. 12 Закону України "Про автомобільні дороги" та постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.07 №879 "Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування" Службою автомобільних доріг з 12.04.18 введене обмеження руху вантажного автотранспорту, маса якого перевищує 15 тонн, на ділянці від перехрещення з автодорогою Р-60 Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин до перехрещення з автодорогою М-03 Київ-Харків-Довжанський.

Об’їзд зазначеної ділянки автодороги здійснюється через  Пирятин автомобільними дорогами М-03 Київ-Харків-Довжанський та Р-60 Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин. Необхідні технічні засоби організації дорожнього руху встановлені у відповідності до розробленої Службою автомобільних доріг та погодженої Управлінням патрульної поліції в Полтавській області схеми.

Стрічка новин