Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вперше організував на базі звичайного табору відпочинок для дітей з обмеженими фізичними можливостями

Акцію приурочили до Міжнародного дня молоді.

Лісове повітря і розваги, нові друзі та винахідливі наставники – це далеко не все, що здобудуть ці діти, потрапивши до табору відпочинку. Для деяких з них це – перша у своєму житті спроба відчути себе самостійними.

Започаткувавши таку форму соціальної роботи, працівники центру мають на меті долучити певну категорію дітей до адаптації у соціальному середовищі. Можливо, тільки у такий спосіб діти здобудуть таку необхідну їм впевненість. А тим більше, що допомагають їм волонтери центру, декотрі з яких теж свого часу пересвідчилися у перевагах відпочинку у таборі. Тепер разом зі своїми вихованцями вони знову пригадують веселе дитинство. Останні ж, дарма, що не звикші до такого відпочинку, одразу ж оцінили усі принади дитячого табору.

За імпровізованим феєрверком на учасників цьогорічного семінару у «Супутнику» очікують ще пісні біля традиційного вогнища та різноманітні змагання.

Стрічка новин