Юні актори грали для полтавців

Вихованці режисерського факультету музичного училища ім.М.Лисенка представили свою дипломну роботу «Шинель». Сценарій для юних талантів написав режисер Богдан Чернявський, а музичне оформлення підготував звукорежисер Леонід Сорокін. Прем'єра вистави була 1 квітня, а повторний виступ у Міському Будинку культури зробили на прохання глядачів.

Цього вечора на сцені – юні актори. Для полтавців грають студенти режисерського факультету музичного училища ім.М.Лисенка. А вистава Гоголя «Шинель» – це їхня дипломна робота.

Леонід Сорокін, робив музичне оформлення до вистави «Шинель»

- Ви знаєте, я просто задоволений – це такий прекрасний курс вийшов. Всі талановиті. Мені довелося з ними трішки попрацювати, я отримав велике задоволення. І я вам скажу, що все це залежить від Богдана Чернявського, який веде цей курс.

Прем'єра була 1 квітня, але глядачі захотіли побачити її ще раз. Зал для вистави, на яку могли потрапити усі охочі, надав міський Будинок культури.  

Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради

- Я на ній побувала, і вона мала колосальний успіх, і захотілось щось зробити, щоб її побачили більше полтавців. Тому після першої дії я підійшла до режисера і говорю: давайте подумаємо, чи можна ще раз її зіграти. А він говорить: можна, тільки нам потрібен зал.

Для глядачів – це своєрідний сюрприз, адже вистава не традиційна, а осучаснена. 

Галина Чернявська, глядачка 

- І зараз я очікую теж великих емоційних зрушень. Я знаю, що це буде прекрасна вистава, хоча я й не бачила, я не сумніваюсь.

Вистава демонструє бачення студентів Гоголя і його твору «Шинель».

Богдан Чернявський, режисер вистави «Шинель»

- А це друга спроба – з молодими людьми, цікаво, як вони передадуть глядачам своє розуміння Гоголя і саме цієї теми. Не лише маленької людини, а й тих проблем, які закладені у цій невеликій повісті з таким сюжетом. А це саме біблійний сюжет, така притча – «Шинель».

Ще раз переглянути виставу молодих акторів всіх охочі матимуть змогу 25 травня.

Стрічка новин