У бібліотеці в Авіамістечку відкрили коворкінг-центр

Діє він на базі бібліотеки-філіалу №1 по вулиці Петра Юрченка, 11/2. Цей проект у 2017 році отримав перемогу за програмою «Партиципаторне бюджетування», отримавши понад 300 голосів. Відвідати та скористатися послугами центру кожен полтавець може безкоштовно.

Цього дня у бібліотеці – повна зала. Тут відкривається коворкінг-центр. Організатори пояснюють: це – вільний простір для роботи і творчості, який всі охочі можуть відвідувати безкоштовно.

У бібліотеці тепер є комп'ютери, відеопроектор, телевізор. Крім цього, з'явилися нові меблі, зокрема, безкаркасні крісла. Ідея оформлення належить працівникам бібліотеки.

Галина Кулик, авторка проекту «Коворкінг-центр»

- Ну це була така колективна робота: ініціативної групи. Крім цього, ми зверталися до нашої Центральної бібліотеки, до нашого художника – така колективна робота.

Авторка говорить: має ще безліч ідей щодо продовження роботи.

Галина Кулик, авторка проекту «Коворкінг-центр»

- Крім того, ми хочемо відремонтувати окрему кімнату, де б ми могли проводити презентації. До того ж, в наших планах ще оформити велопарковку отам (біля входу). Так же ми б хотіли зробити якщо не окрему зону, то хоча б куточок дитячий.

На відкриття до коворкінг-центру завітала секретар міської ради Оксана Деркач. Вона говорить: аналогів у Полтаві немає, але кількість таких закладів слід збільшувати.

Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради

- Я думаю, що це початок, і таких просторів у Полтаві повинно бути і буде значно більше. Навіть в рамках Стратегії-2030 один із напрямків передбачає створення таких просторів. Більше цього, на базі центру можна проводити різного роду заходи – навчання, тренінги.

На відкритті центру пройшов майстер-клас керівника гуртка кераміки обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Ірини Ардашевої та представили виставку виробів Заслуженого майстра народної творчості України, лауреата премій В.Г.Короленка та Самійла Величка Наталії Свиридюк.

На реалізацію проекту коворкінг-центру із міського бюджету виділили 204 тисячі гривень. Головний розпорядник коштів – управління культури Полтавського міськвиконкому, а координатором «Бюджету участі» є КО «Інститут розвитку міста».

Стрічка новин