Благодійний аукціон – у Полтавській державній аграрній академії

Студенти останньої збирали кошти для онкохворих дітей. Ціна найдорожчого лоту склала 1400 гривень.

Благодійний аукціон провели в Полтавській державній аграрній академії. У рамках «Тижня факультету економіки та менедженту» студенти розпродували картини, котрі надали учні Решетилівського художнього професійного ліцею. Всі зароблені кошти перераховували онкогематологічному відділенню Полтавської дитячої клінічної лікарні. 

Тамара Лозинська, завідуюча кафедрою публічного управління та адміністрування ПДАА

- Одна з наших задач – привити студентам навички організації таких комунікативних заходів, які мають соціальну значущість, тому що через декілька років вони вийдуть в життя, будуть працювати в публічній сфері, будуть працювати в містах, в селищах. Будуть здійснювати такі соціальні проекти. Наше завдання – навчити їх це робити.

У рамках благодійної акції в Полтавській державній аграрній академії для всіх бажаючих пройшов майстер-клас з петриківського розпису. Ріна Срібна говорить: знає про нього все.

Ріна Срібна, художниця 

- Петриківський розпис є нашою візитівкою, тому що він виконується лише у нас в країні, і коли іноземці приїжджають до нас, то вони чаруються нашим дивовижним майстрам.

Ріна Срібна говорить: малює з дитинства, навчалась в Решетилівському художньому професійному ліцеї, який закінчила з відзнакою. Саме її картина стала найдорожчим лотом на аукціоні – 1400 гривень.

Ріна Срібна, художниця 

- Моєї картини не шкода, тому що вона їде на благодійність. Ми збираємо кошти онкохворим дітям, а це – набагато важливіше.

У виші говорять: благодійні акції проводять часто, і студенти охоче беруть в цьому участь.

Стрічка новин