10 квітня завершився опалювальний період 2017-18 років

На підприємстві «Полтаватеплоенерго» підбили підсумки. Наразі воно експлуатує 93 котельні і теплогенераторні та понад 220 км мереж опалення та гарячого водопостачання.

10 квітня у Полтаві закінчився опалювальний період 2017-18 рр., і на обласному комунальному підприємстві «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» вже підбили його підсумки. 

Володимир Пасічко, головний інженер ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

- Тривав опалювальний сезон 172 доби, середня температура за опалювальний сезон склала плюс нуль один градусів, це на десять діб коротше і на одну десяту градусу тепліше, ніж передбачувано діючими тарифами. Попри всі складнощі, опалювальний сезон пройшов без суттєвих аварійних ситуацій. 

На сьогодні підприємство експлуатує 93 котельні і теплогенераторні та понад 220 км мереж опалення та гарячого водопостачання. Експлуатація такої кількості об’єктів, звісно, не обходиться без поривів мереж та інших позаштатних ситуацій. Зокрема, цієї зими було ліквідовано 47 поривів на мережах теплопостачання. Однак, говорять теплоенергетики, завдяки швидкому реагуванню та злагодженим діям працівників підприємства ліквідація аварійних ситуацій не позначилася на якості опалення.

Володимир Степанович пригадує: цей опалювальний сезон підприємство було змушене розпочинати в умовах державного боргу на компенсацію наданих населенню пільг та субсидій, через що частина запланованих на літо робіт виконувалася вже після початку опалювального періоду. Та, попри всі труднощі, більшість полтавців цієї зими розраховувалася за отримані послуги з централізованого опалення уже за показниками будинкових приладів обліку теплової енергії.

Володимир Пасічко, головний інженер ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

- Наразі оснащеність тепловими лічильниками житлових будинків, які підключені до котелень «Полтаватеплоенерго», складає 93,7 відсотка. А це близько 1150 будинків у місті.

Наразі вже розпочалася підготовка теплового господарства міста Полтави та чотирьох райцентрів області до наступного опалювального сезону. Плани, говорять на підприємстві, масштабні. І, згадуючи минулорічну підготовчу кампанію, додають: головне, щоб на заваді не стали фінансові труднощі.

Стрічка новин