У Полтаві вшосте пройшов конкурс краси і талантів

Вболівати за кращу пару міста до зали палацу дозвілля «Листопад» прийшло понад 1300 полтавців. Змагання «Пара-BEST» у боротьбі за перемогу об'єднало 7 кращих пар міста. Вони до презентації своїх талантів готувалися понад 3 місяці. Цьогорічна тема свята – кіно.

У палаці дозвілля «Листопад» по-справжньому людно – сюди поспішають пари учасників та вболівальники. Вже за мить тут розпочинається свято талантів, краси та молоді – щорічне свято «Пара-BEST», яке традиційно проходить під патронатом міського голови Олександра Мамая. Свято проходить не вперше, тому має своїх шанувальників. Вболіває за пару-фаворита цього разу більше 1000 глядачів. Цього разу на них чекає ще й справжнє шоу – живі статуї, фотозона та ще безліч сюрпризів. 

Тема заходу суттєво відрізняється від минулорічних, цього разу – це «Полтавський оскар». 7 пар змагалися у 4 конкурсних епізодах, об’єднаних єдиною темою кіно: «Люди в чорному», «Кіно-хіт», «В стилі Гетсбі» та «Мрія Попелюшки».

Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради

- Звичайно, що на учасників очікує багато різного роду нагород і призів. Цікавим є те, що підприємці Полтави долучаються до таких креативних молодіжних заходів. Тобто, це плюс для нашого підприємництва і, звичайно, ці люди сьогодні – вони є прикладом для інших.

Серед пар учасників – студенти коледжів харчових технологій, нафти і газу, медичного та кооперативного коледжу, комерційного технікуму та курсанти військового коледжу. Денис Нестеренко та Валерія Тітаренко з  Полтавського кооперативного коледжу говорять: до конкурсу готувалися ретельно та навіть хвилювалися. Незважаючи на хвилювання, парі Дениса та Валерії вдалося не лише блискуче виступити, а й стати переможцями.

Денис Нестеренко та Валерія Тітаренко, «Пара–BEST–2018»

- Якщо чесно, були дуже великі сумніви. Якось так, з однієї сторони якось і сподівалися, а з іншої – ні. І взагалі, це все так хвилююче, просто якщо чесно, було неочікувано. Ну і знову, з однієї сторони – так, з іншої – ні... 50 на 50.

Незважаючи на те, що переможець у конкурсі завжди один, засмучених немає. Всі учасники здобули досвід роботи на сцені, а також нових друзів, окрім того, отримали своїх Оскарів та подарунки від спонсорів. Справжнім сюрпризом для усіх учасників змагання став спеціальний подарунок від міського голови Олександра Мамая – екскурсійна поїздка до казкового міста Лева.

Стрічка новин