Полтавцям презентували проект «Діалог заради безпеки»

Представники Консультативної місії ЄС наголошують: Полтавщина входить до сімки пріоритетних областей, в яких працюватимуть операційні підрозділи Консультативної місії. До цього списку ще потрапили Львів, Харків, Одеса, Вінниця, Закарпаття і Київ. Триватиме проект до травня 2019 року.

Представники Консультативної місії ЄС презентували полтавцям проект – «Діалог заради безпеки». Організатори останнього вважають, що це допоможе побудувати ефективну комунікацію між громадянським суспільством і правоохоронними органами. На «круглий стіл» завітали представники партнерів КМЄС, до яких відносяться і Національна поліція та прокуратура.

Удо Моллер, голова Операційного відділу КМЄС 

- У нас в місії чітке бачення: служити народу – це основне завдання правоохоронних органів. І одна з найкращих європейських практик, яку використовують усі 28 країн Європейського Союзу – це постійна співпраця та комунікація між правоохоронними органами, поліцією, прокуратурою та громадянським суспільством.

У Консультативної місії Європейського Союзу є 5 пріоритетів та 3 наскрізні питання. Для представників головне – протидія корупції, гендерна рівність та належне врядування. Фахівці вважають: головне – співпраця та обговорення між усіма ланками, своєрідний «Діалог заради безпеки».

За «круглим столом» сторони дискусії обговорили ключові питання та очікування від упровадження європейських практик з урахуванням вимог українського суспільства. Цього дня згадали про подолання сімейного насильства, захист інтересів громади та сталу комунікацію між правоохоронними органами та громадянським суспільством.

Стрічка новин