«Задекларуй свої доходи вчасно»

Таку акцію провели податківці Головного управління ДФС в Полтавській області. Працівники останнього говорять: метод нестандартний, але дієвий.

Працівники Головного управління ДФС у Полтавській області вийшли на вулиці міста, щоб вкотре нагадати громадянам про необхідність декларування своїх доходів. 

Вікторія Захарченко, заступник начальника управління ГУ ДФС у Полтавській області

- Сьогодні Головне управління ДФС Полтавської області проводить акцію «Громадянин, задекларуй свої доходи вчасно». Мета цієї акції – своєчасне подання декларацій про доходи громадянами та забезпечення своєчасної сплати доходів до бюджету.

Обов’язкові майнові декларації полтавці зобов’язані подати до 1 травня 2018 року. На сьогоднішній день вже 11 871 громадян Полтавщини задекларували свої доходи. Під час акції податківці вручали перехожим повітряні кульки, брошури та роз'яснювали порядок заповнення декларації про доходи, можливість отримання податкової знижки та інше.  

Мешканці міста говорять: такі акції потрібні. Вони привертають увагу до необхідності декларування доходів, корисна, кажуть, і отримана інформація. 

Людмила Сухонос

- Якийсь порядок повинен бути, якісь відрахування повинні бути в казну нашу.

Податківці також наголошують: своєчасне декларування доходів та сплата податків – один з кроків побудови європейського суспільства.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію