У дитячій спортивній школі №2 тривають ремонтні роботи

На черзі – спортивна зала №3. У планах – заміна електропроводки, опалення, укладання нової плитки та встановлення нового спортивного обладнання. На ремонтні роботи з міського бюджету передбачено понад 1 млн 300 тисяч гривень. Реконструкція будівлі відбувається за сприяння депутата міської ради Андрія Матковського.

Це Полтавська спеціалізована дитячо-спортивна школа №2. Побудована вона ще в 60 роках минулого століття. У її стінах виховується майже 700 юних спортсменів.

Андрій Петренко, директор КЗ ПСДЮСШОР №2

- Наша школа є школою олімпійського резерву вищої категорії. Кожні 4 роки ми своїми звитягами, наші вихованці підтверджують цей статус.

Щоб забезпечити підростаюче покоління необхідними умовами, у школі проводять ремонт. Все це – за сприяння депутата міської ради Андрія Матковського. 

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Я дуже задоволений тим, що крок за кроком виконується моя програма «Здорове місто». І людей треба не тільки лікувати, коли вже якась хвороба, а з самого дитинства потрібно, щоб наші діти займалися фізкультурами і спортом. І щоб у дітей було більше умов, треба створювати отакі сучасні умови.

Ремонтні роботи розпочалися ще у 2015 році. Тоді ремонтували зал для гри в баскетбол та волейбол.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- В минулому році було капітально відремонтовано дві спортивних зали, в яких ми зараз оце знаходимося. А на цей рік 1 млн 300 тис. було виділено грошей, і проводяться ремонтні роботи третьої зали. Крім капітального ремонту, заміни вікон ще буде й підлога відремонтована, і дуже сучасна підлога, де дуже гарно можна займатися спортом.

Директор спортивної школи Андрій Петренко розповідає: наразі ремонтні роботи ведуться у залі №3.

Андрій Петренко, директор КЗ ПСДЮСШОР №2

- Там повністю буде замінена система опалення, система сучасна буде поставлена – світлодіодна. Також будуть повністю оббиті стіни, нова плитка на підлогу в роздягальні.

Крім цього, у планах – змінити систему опалення та встановити нове спортивне обладнання. Все це – щоб забезпечити дітей комфортними умовами підготовки до спортивних змагань. 

Завершити ремонтні роботи планують у червні 2018 року.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію