Близько 3 тисяч нацгвардійців забезпечуватимуть порядок на фіналі Ліги чемпіонів УЄФА.

Близько 3 тисяч нацгвардійців забезпечуватимуть порядок на фіналі Ліги чемпіонів УЄФА.

Наприкінці травня в Україні відбудеться фінал Ліги чемпіонів УЄФА. Ці матчі столиця зустрічатиме 24 травня на стадіоні «Динамо» ім.В.Лобановського – фінал Ліги Чемпіонів серед жінок, а 26 травня на НСК «Олімпійський» – фінал Ліги чемпіонів. На час  проведення фіналу заходу до Києва очікується прибуття понад 50 тисяч вболівальників, серед них частка іноземців.

Близько 3 тисяч гвардійців забезпечуватимуть порядок на фіналі Ліги чемпіонів УЄФА.

Правоохоронні органи повинні ефективно спланувати всі безпекові заходи, заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий. 

«Починаючи з 21 травня, керівникам усіх головних управлінь необхідно перевести діяльність Ситуаційних центрів в надзвичайний (позаплановий) режим роботи. Окремо фокусую увагу на цьому керівників поліції прикордонних регіонів. На період проведення матчів, окрім сил поліції з інших регіонів, до охорони публічного порядку також будуть залучені близько трьох тисяч нацгвардійців », -  сказав Сергій Яровий. 

Заступник міністра також зазначив, що перед футбольними матчами абсолютно всі підрозділи пройдуть спеціальні та командно-штабні навчання, а також до зазначених навчань будуть залучені сили та засоби навчальних закладів МВС, Нацгвардії, Держприкордонслужби, ДСНС та Міграційної служби.

Стрічка новин