«Ми тепер солдати»

180 юнаків з Полтавщини цього дня відправились на військову строкову службу. Призовників, говорять у військкоматі, направлять до елітних військ Збройних Сил України.

Максим Кравченко цього дня відправляється на службу до лав Збройних сил України. Домівку залишає на один рік. Говорить: йти до армії потрібно усвідомлено, тобто, людина має знати, що дійсно хоче служити та захищати Батьківщину.

Максим Кравченко, призовник

- Я просто прийняв рішення – відслужити краще зараз, ніж бігати, переховуватись, як це роблять інші. Тому це перше чоловіче рішення, яке повинен зробити кожен чоловік.

180 призовників з Полтавського обласного збірного пункту цього дня відправились до лав Збройних сил України. Під час урочистостей, які пройшли з цього приводу, вихованці військово-спортивного центру «Воїн» показали прийоми рукопашного бою та звільнення бойової розвідувально-дозорної машини.

Едуард Бородай, заступник військового комісара по роботі з особовим складом, підполковник

- Сьогоднішні хлопці підуть служити до Національної гвардії України, до Державної прикордонної служби та до військових частин Збройних сил України. Взагалі, понад 9 тис. призовників, які підлягають призову. З Полтавської області буде призвано на строкову військову службу 545 чоловік. Призовна кампанія триватиме до 31 травня включно.

Підтримати юнаків на урочисту відправку прийшли найближчі люди. Другі половинки призовників обіцяють їх дочекатись, а матусі не вірять, що їх сини вже такі дорослі.

Крістіна Педан, дружина призовника 

- У нас вдома син – 3 рочки, то дуже не хочеться відпускати. З нетерпінням чекатиму.

Юлія Перетятько, мати призовника 

- Виростила сина, тепер в армію виряжаю ось із дочкою і внучкою. Він казав: «Я піду, мамо, відслужу, вернуся, буде далі, хто зна, як, звісно, далі судьба складеться. Уже ж буде тоді десь роботу шукать, вже буде повнолітній, як-то кажуть. У нього самостійне життя розпочнеться.

На урочисту відправку привітати призовників завітали і ті, хто брав участь в антитерористичній операції на Сході країни. 

Віталій Турпітько, учасник АТО, старший лейтенант запасу

- Хлопцям хочу побажати основне – освоїти військові професії і ніколи в житті не примінити дані навички в справжній війні.

Едуард Бородай наголошує: призовники, які йдуть на строкову службу, не будуть задіяні в антитерористичній операції.

Стрічка новин