На Полтавщині стартував конкурс плаката "Я - Україна"

У рамках відзначення Дня Конституції України, стартував Всеукраїнський конкурс плаката «Я – Україна!». Триватиме він до 22 червня.

Організувала його ГО «Волонтерський рух «Батальйон Сітка» за підтримки Міністерства молоді та спорту України з метою сприяння розвитку дитячої творчості, активізації потенціалу дітей, формування національно-патріотичної свідомості молоді.

До участі в конкурсі запрошують дітей і молодь віком від 6 до 19 років. Їх розподілять за трьома віковими категоріями: від 6 до 9 років, від 10 до 15 років і від 16 до 19 років. Кожен учасник може відправити не більше трьох плакатів. Зображення бажано подавати у форматі JPEG. Розмір плаката чітко визначений: 40х60 см або 60х40 см. Роботи приймаються на електронну пошту batalionsitka@ukr.net до 31 травня включно. 

У техніці виконання плакату - обмежень немає. Журі оцінюватиме конкурсні роботи за такими критеріями як актуальність, заклик до дії, творчій підхід (забороняється копіювання, запозичення, тощо), образне вирішення, композиція та основна ідея, контраст, рівень володіння технікою виконання. У кожній номінації передбачені I, II та III призові місця в трьох вікових категоріях. 

22 червня відбудеться оголошення й нагородження переможців грамотами і цінними подарунками. За результатами Конкурсу, проведутьі виставки плакатів учасників, організовані публікації у засобах масової інформації й соціальних мережах із відповідними коментарями про автора. 

Детальніша інформація про конкурс за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1jEORiwQXN1XWqX7ug7MrXQWz-XznpGzKZzSpSaCq6yg/edit.

З питань партнерства, можна звертатися за тел. +380-096-032-89-83.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію