Як цікаво організувати зустріч випускників

Ви вирішили організувати вечір зустрічі випускників? Тоді вам потрібно грунтовно підготуватися. Заздалегідь необхідно продумати багато питань. 

Запросити однокласників

Зібрати весь клас – це мрія того, хто намагається організувати вечір зустрічі випускників. Але на жаль, таке складно здійснити. Не завжди класи бувають дружними, тому навіть після декількох років, не у багатьох накочує ностальгія за шкільними роками. Люди просто не хочуть повертатися в ті стіни, випускний з яких став одним з найщасливіших моментів в житті. Тому такі особи не ходять на дні зустрічі випускників принципово. Є й інші індивідууми, які були не дуже товариські. Вони в шкільні роки були погано знайомі зі своїми однолітками, а через 10 років у них не виникає ніякого бажання знайомитися з ними заново. Ще потрібно враховувати факт, що завжди знайдуться ті, кому не з ким залишити дитину або собаку. Але все ж більшість людей зможуть відкласти всі справи, щоб раз у 5-10 років зустрітися з тими, хто їм дорогий. Сьогодні зробити це нескладно, завдяки соціальним мережам. 

Запросити вчителів

Звичайно, на вечорі зустрічі випускників цікаво подивитися на своїх однолітків. На вчителів теж буде цікаво глянути. Одна справа, коли ви дивитеся на старше покоління очима дитини, і зовсім інша справа, коли розглядаєте своїх наставників через роки. Так, ваші вчителі за цей час навряд чи не змінилися. Але ж змінилися і ви. У вас сформувалася чітка життєва стратегія, ви зовсім по-іншому сприймаєте те, що відбувається навколо. Старі кумири могли потьмяніти, так що не буде зайвим подивитися на тих персон, які зіграли важливу роль у вашому становленні як особистості. Обов'язково запросіть на вечір зустрічі випускників вчителів. 

Визначитися з локацією

Після того як список гостей намічений, потрібно зрозуміти, де краще всього організувати вечір зустрічі випускників. Варіантів може бути багато. Наприклад, ви можете домовитися з директором школи і провести святковий захід в своєму рідному класі. Це буде дуже атмосферна вечірка. Ви навіть можете розсадити однокласників за парти і не зрушувати столи. Але не всі директори дозволять вам організувати такий захід в школі. А якщо немає можливості провести вечір зустрічі випускників у школі? У цьому випадку ви можете зняти приміщення.

Розсадження гостей

Коли ви визначилися з приміщенням і кількістю людей, потрібно продумати, де і кого можна посадити. Потрібно розуміти, що ті люди, які погано спілкувалися між собою в школі, навряд чи, через роки, несподівано спалахнуть любов'ю один до одного. Тому садіть поряд однокласників, які дружньо спілкувалися. Адже вечір зустрічі випускників роки – це той захід, на якому хочеться побачити своїх близьких друзів, контакти з якими були втрачені. 

Декор приміщення

Щоб вечір зустрічі випускників у школі став незабутнім, потрібно прикрасити ваш клас. Так як заздалегідь зробити це навряд чи вийде, вам потрібно продумати такі прикраси, які можна швидко повісити. Що це може бути? Наприклад, стінгазети. Ці забавні плакати у всіх асоціюються зі школою. Намалюйте парочку таких стінгазет. Ви можете написати на них забавні пригоди шкільних років або ж зобразити щось на зразок коміксів. Якщо ви не вмієте малювати, доручіть цю затію того, хто гарно зможе впоратися із завданням. На стінах можна розвісити гірлянди. Вогники зроблять ваш клас казковим місцем. Але не варто брати різнобарвну гірлянду. Віддайте перевагу однотонним вогникам. Жовте тепле світіння зробить атмосферу в приміщення затишною і привабливою до спілкування.

Підібрати музику

Що допомагає створити святкову атмосферу? Звичайно, музика. Які пісні на вечорі зустрічі випускників будуть найбільш доречними? Точно не сучасна попса. Поза сумнівом, знайдуться люди, яким вона подобається, але все ж більшість буде проти. Тому нічого сучасного краще не ставити. Згадайте ті пісні, які звучали на шкільних дискотеках. Пісні на вечір зустрічі випускників допоможуть людям подумки повернутися в свої дитячі роки і ще раз пережити те хвилювання, яке завжди охоплювало перед походом на танці. Але така ретро-дискотека буде доречна тоді, коли всім захочеться потанцювати.

Зробити слайд-шоу

З фото на вечір зустрічі випускників можна зробити подобу колажу. Бажано монтувати його в цифровому форматі. З'єднайте фотографії своїх однокласників. Зробіть щось на кшталт "До і після". Візьміть знімки шкільних років і сучасні фотографії. Таке порівняння буде цікаво подивитися всім вашим одноліткам. Вставте загальні фотографії класу. Погодьтеся, слайд-шоу з одних осіб, навіть з цікавим порівнянням, буде нудним. Можете вставити уривки відео, наприклад, з випускного. Відмінною ідеєю буде попросити тих однокласників, які не змогли прийти на вечір, записати короткий ролик на 1-2 хвилини. Вони можуть передати привіт усім присутнім і трохи розповісти про себе.

Символічний подарунок

Привітання на вечір зустрічі випускників прозвучали. Однокласники привітали один одного, послухали теплі слова, сказані вчителями. Настав час розходитися. Але відпускати людей без пам'ятного презенту не хочеться. Ви можете принести на вечір зустрічі випускників фотоапарат миттєвої друку. Зробіть знімки і роздайте кожному гостю. Такий пам'ятний презент сподобається всім.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію