У Кропивницькому водій маршрутки викинув через вікно посвідчення загиблого АТОвця

У Кропивницькому водій маршрутки викинув через вікно посвідчення загиблого АТОвця

У Кропивницькому водій маршрутного таксі викинув пред'явлене матір'ю посвідчення загиблого бійця АТО Ігіта Гаспаряна через вікно. Це сталося на маршруті №134, повідомила дружина бійця Тамара Григорян, передає УНІАН.

"Сьогодні мама вирішила проїхати в маршрутці, показала посвідчення. Він його вихватив з рук, почав сміятися та сказав, що викинув його. Каже: "Ідіть та заберіть його на вулиці". Я не розумію, над чим тут сміятися. Що в неї син загинув? Подія сталася о 8:30", - розповіла Григорян. 

В управлінні транспорту та зв'язку, інформацію про інцидент підтвердили. 

"Сьогодні надійшла скарга на водія маршруту №134. Зараз чекаю на водія для з'ясування обставин події. Мені відомо, що жінка, матір загиблого, зайшла та пред'явила посвідчення водію №134. Він його викинув через вікно", - повідомив начальник управління Олександр Вергун. 

Раніше у Чернівцях учасника бойових дій висадили з маршрутки ще й нагрубіянили при цьому. Ветерани АТО, які втомилися воювати з водіями, пішли шукати захисту в мерію, а потім покликали всіх військових разом кататися у маршрутках. У Полтаві також неодноразово відмовлялися перевозити безкоштовно ветеранів АТО.

Стрічка новин