Аварійну ситуацію з водосховищем на Диканщині ліквідували

Аварійну ситуацію з водосховищем на Диканщині ліквідували

Внаслідок паводка, виникла аварійна ситуація на гідроспоруді Троянівського водосховища. 

Своєчасно виявили зсув плити і протікання манаха на дамбі водосховища, адміністрація та працівники регіонального ландшафтного парку «Диканський» на чолі з директором парку Іриною Черкаською. Оперативно зреагували та професійно спрацювали на ліквідацію наслідків голова Диканської РДА Володимир Шкарбань, заступник голови РДА Віктор Дудник, начальник сектору організації запобігання надзвичайним ситуаціям та заходів цивільного захисту в Диканському районі Управління ДСНС України в Полтавській області Олександр Шаманов та працівники сектору Ігор Хлонь, Валентин Черкаський. 

Надали допомогу та посприяли у ліквідації аварійної ситуації: начальник Диканського лінійно-виробничого управління магістральних газопроводів УМГ «Київтрансгаз» Іван Павлюк,  директор ПП «Ісіда-Д» Сергій Переверзєв та його працівники,   головний інженер ТОВ «ДиканькаМлин» Сергій Матюшко,  приватний підприємець Олег Горобець.

За лічені години, провели оперативну роботу по ліквідації наслідків повені. Ситуацію, яка виникла і могла призвести до непередбачуваних наслідків, ліквідували відповідними службами в найкоротші терміни.

Стрічка новин