12-го серпня своє професійне свято в Україні відзначатимуть будівельники

За перше півріччя цього року у Полтаві за безпосередньої участі останніх введено в експлуатацію понад 33 тисячі квадратних метрів житла, що на 30 відсотків більше, ніж минулого року. Зведено 91 об'єкт торговельних центрів та магазинів. Про це на урочистостях з нагоди свята, які пройшли у Галереї мистецтв, говорили самі винуватці та запрошені гості.

Нині головні флагмани будівництва у місті – акціонерні товариства «Полтаватрансбуд», «Цивільбуд», ПМК-64, «Полтавський райагробуд». Перспектива роботи будівельників, зазначив під час привітання міський голова Андрій Матковський, розрахована на кілька років вперед. Уже цього року введено в експлуатацію понад 33 тисячі квадратних метрів житла, з яких 40 тисяч зведено індивідуальними забудовниками. Магазинів і торговельних центрів - 91 об'єкт, 28 - соціально-культурного призначення, 14 - медичного.

Цього року вперше зводять соціальний будинок повністю за інвестиції міста. Адже нині кошти у більшості надають юридичні особи. Серед проблемних питань – реконструкція, якої потребують цілі мікрорайони Полтави. Втім, використання сучасних технологій скорочує терміни будівництва. Взагалі по області обсяги будівництва збільшилися на 13 %, 60 % житла введено в експлуатацію у місті. Почесними грамотами міської ради нагородили кращих будівельників Полтави. Міністерством регіонального розвитку та будівництва України відзначили кращі будівлі та споруди, зведені та введені в експлуатацію у державі в 2006 році.

Стрічка новин