У Полтаві презентували документальний фільм «Репетиція»

«Кожен день – це репетиція перед наступним» – основна теза цієї стрічки. Робота над нею тривала 4 роки, а от всі герої – реальні люди.

Помаранчева революція, Революція Гідності та війна на Сході країни – це все новітня історія нашої держави. Ці події не оминули і полтавців. Саме про них, говорить Олександр Калашник, зняв документальний фільм«Репетиція». Назву обрали не випадково. 

Олександр Калашник, режисер 

- Ви бачите, ті події, ви вже знаєте, до чого воно йшло і до чого воно привело. Далі ми ще не знаємо. Але те, що буде завтра, плекаємо сьогодні.

На зйомку стрічки «Репетиція» витратили 4 роки. Всі герої фільму – реальні люди. Олександр Калашник говорить: у фільмі можна побачити кадри з Полтави, Києва, Миргорода та Сходу країни.  

Володимир Голованюк, представник ГО «Всеукраїнська спілка учасників АТО бойових дій та миротворчих місій»

- Виносимо свою вдячність за те, що нас не забувають. За те, що ці події висвітлюються. В нас росте наша молодь,покоління, яке повинно знати цю історію, повинно бачити її.

У Полтаві показ фільму пройде під акомпанемент Полтавського симфонічного оркестру під диригуванням Народного артиста України Віталія Скакуна.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію