Тракториста з Полтавщини оштрафували через власні фото

Тракториста з Полтавщини оштрафували через власні фото

Тракториста з Полтавщини оштрафували через власні оголені фото у соцмережі. Чоловікові присудили 850 грн штрафу. У тракториста конфіскували ноутбук та присудили штраф.

На Полтавщині райсуд присудив штраф у 850 грн місцевому трактористу, який зареєструвався еротичній соцмережі і завантажив туди власні оголені світлини. Про це йдеться у вироку, що розміщений в Єдиному реєстрі судових рішень.

Зазначається, що у квітні 2015 року чоловік зареєструвався на сайті meendorus.net, створивши там профіль. Після реєстрації чоловік завантажив на свою сторінку особисті інтимні світлини. У січні 2018 року правоохоронці відкрили проти нього кримінальне провадження за розповсюдження порнографії.

Згідно з версією слідства, обвинувачений порушив норми Закону України «Про захист суспільної моралі» та Міжнародної конвенції про запобігання обороту порнографічних видань укладеної 12.09.1923 у Женеві.

Зазначається, що сторінка обвинуваченого була доступна для загального перегляду, саме тому мало місце розповсюдження порнографії. Насправді ж, незареєстровані користувачі не зможуть переглянути завантажені світлини. Їм будуть доступні лише назви за тегами, які додасть власник профілю.

Тракторист уклав із прокурором угоду про визнання винуватості. Згідно з нею, чоловік погоджувався визнати провину, а прокурор обіцяв наполягати на призначенні штрафу мінімального розміру. Суддя визнала чоловіка винним у розповсюдженні порнографії, він сплатить 850 грн штрафу. Окрім того, у дохід держави у нього вилучили ноутбук Lenovo G550.

Стрічка новин