Україна і США спільно боротимуться з наркотрафіком

Україна і США спільно боротимуться з наркотрафіком

Меморандум про співробітництво між Нацполіцією і Мін'юстом США зараз перебуває на завершальному етапі.

Це під час зустрічі обговорили міністр внутрішніх справ Арсен Аваков з адміністратором Управління протидії наркозлочинності Мін’юсту США Робертом Паттерсоном, повідомляє прес-служба МВС.

“Сьогодні злочинні угруповання діють не тільки в рамках кордонів однієї країни. Вони активно використовують інноваційні технології, цифрові платіжні платформи та віртуальну криптовалюту”, – зазначив Аваков.

За інформацією МВС, Меморандум про співробітництво між Національною поліцією України та Управлінням протидії наркозлочинності Мін’юсту США перебуває на завершальному етапі.

“Наші поліцейські пройдуть навчання в DEA, а Управління вирішило направити свого фахівця для постійної роботи та консультування до України”, – розказав очільник МВС.

Як повідомив перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін, українська та американська сторони дійшли домовленості про створення спільної контактної групи “Україна – Туреччина – DEA” для протидії транскордонним організованим злочинним групам і незаконному обігу наркотиків.

Нагадаємо, у понеділок, 17 квітня, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та перший заступник глави Національної поліції України – начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін розпочали робочий візит до Сполучених Штатів Америки. У програмі візиту – відвідування центру, де навчають агентів ФБР, та зустрічі з американськими правоохоронцями у боротьбі з організованою злочинністю.

Стрічка новин