На Полтавщині збудують сонячну електростанцію

Про це та інше говорили на п’ятнадцятій сесії сьомого скликання Сергіївської сільської ради Гадяцького району.

У приміщені Сергіївської сільської ради пройшла п’ятнадцята сесія сьомого скликання. Депутати розглянули та прийняли 28 рішень (детальніше на сайті сільської ради). Приорітетними з них були питання пов’язані з бюджетом громади.

Гостра дискусія розгорнулася по другому питанню, що стосувалося внесення змін та доповнень до програми соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади у 2018 році. Виконавчий комітет Сергіївської сільської ради рекомендував депутатам перенести кошти що були виділені на реконструкцію вуличного освітлення в селі Розбишівка на капітальний ремонт дороги - межа області – Розбишівка – Т17-05, в сумі 500 тис грн. додавши їх до раніше виділеного 1млн. грн. Депутати погодилися з рекомендаціями виконкому та проголосували за перенесення коштів збільшивши суму на ремонт дороги межа області-Розбишівка – Т17-05 до 1,5 млн. грн.

Після цього члени виконкому від Розбишівки запропонували депутатам внести зміни до програми соціально-економічного розвитку, перемістивши кошти з реконструкції вуличного освітлення в селі Сергіївка на капітальний ремонт дороги межа області – Розбишівка – Т17-05. Депутати не погодилися з даною пропозицією та залишили кошти 500 тис грн. на вуличне освітлення в с. Сергіївка.

Депутати виділили кошти на:

- Заробітну плату обслуговуючому персоналу загальноосвітніх шкіл – 460 тис грн. (потреба на рік 2 млн грн.) - Харчування, ремонт автобусів, командировочні, інтернет, ремонти системи водопостачання та інші господарські потреби шкіл 211 770 грн. - Центру надання соціальних послуг – заробітна плата – 192 тис грн. - Допомога при народжені дитини (с. Качанове) – 10 тис грн. - Дитячим садкам (оплата за природній газ, відрядження, кольорові принтери) – 72 тис грн.  - Будинки культури (газопостачання, інтернет, вогнегасники) – 10310 грн - Фонд підтримки підприємництва – 150 тис грн. - Медицина 22155 грн (ремонт автомобілів, жалюзі, інше)

У земельних питаннях депутати прийняли рішення про надання згоди на виготовлення технічної документації на земельну ділянку площею орієнтовно 10 га в селі Сергіївка для будівництва сонячної електростанції ТОВ «Харсада».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію