«Знайдемо роботу разом» – таку акцію у Полтаві проводить Центр зайнятості

Працівники останнього виходять на вулиці міста та пропонують перехожим різноманітні вакансії. Щодня до цієї виїзної служби звертається більше ста шукачів роботи.

Світлана Релькова розповідає: не так давно потрапила під скорочення. Наразі залишається безробітною. Проте жінка зізнається: складати рук не звикла, тож сподівається знайти нове місце роботи. За допомогою звернулась до Полтавської міськрайонної філії обласного центру зайнятості.

Світлана Релькова, шукає роботу

- Я багато чула про те, що є ось такі виїзні комісії, акції, і тут допомагають багатьом людям працевлаштуватися. Чому б не спробувати? А раптом мені повезе.

Вже другий рік поспіль в теплу пору року щодня працівники міськрайонної філії виїжджають на вулиці міста, щоб допомогти громадянам знайти роботу. Кожен, хто наразі знаходиться «в пошуку», може підійти та заповнити анкету, отримати перелік вакансій або просто взяти візитівку. Така форма роботи, говорить директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва, виявилась дієвою.

Катерина Клавдієва, директор Полтавського обласного центру зайнятості

- Перед вами – нова форма роботи, коли ми працюємо не з безробітними, які прийшли до нас. В міськрайонній філії є свій порядок роботи, свої підходи і вакансії. А ми працюємо з усім населенням. Це дало свої результати. У нас в минулому році була, починаючи з 2009 року, найбільша чисельність працевлаштованих службою зайнятості області.

Зазвичай, розповідає Петро Петренко, служба зайнятості виїжджає у найбільш людні місця. Представники останньої працюють за таким алгоритмом: з'ясовують, яка робота цікавить клієнта, надають перелік вакансій та заповнюють анкету, яку надалі передають роботодавцю.

Петро Петренко, директор Полтавської міськрайонної філії Полтавського обласного Центру зайнятості

- За день (як такого підрахунку не велося) – більше сотні людей за день. Навіть не за повний робочий день більше сотні людей підходить, звертається, цікавиться. Всі телефони, які ми надаємо, є актуальні і, знову ж таки, вони практично всі мобільні телефони, тому можна зателефонувати прямо тут.

Петро Петренко певен: працевлаштувати можна кожного, робота на Полтавщині є. Головне – це бажання шукача.

Стрічка новин