Нові парти для школярів

Токарівській загальноосвітній школі I-III ступенів Лохвицького району депутати Полтавської обласної ради подарували нові меблі

Мешканці села Токарі цього дня зустрічають виїзну комісію Полтавської обласної ради. Депутати останньої завітали до Токарівської загальноосвітньої школи, щоб подарувати нові меблі.

Депутат Полтавської обласної ради Володимир Рязанов – випускник цієї школи. Говорить: хоч і закінчив її у далекому 1989 році, проте, теплі спогади залишились донині.

Володимир Рязанов, депутат Полтавської обласної ради 

- Так вийшло, що Олександр Юрійович (Біленький) – абсолютний чемпіон, він був в числі перших – купив один комплект, а ми з Миколою Бондарем, депутатом обласної ради, головою бюджетної комісії, і він же тут в Токарях являється керівником СВК «Токарі», ми вже були в числі завершуючих – купили 2 комплекти.

За власні кошти депутати обласної ради, а саме Олександр Біленький, Володимир Рязанов та Микола Бондар, також закупили 2 інтерактивні дошки, шафи та столи для вчителів. Головні оцінювачі – діти – зізнаються: новими робочими місцями задоволені.

Валерія Палукарова, учениця Токарівської ЗОШ I-III ступенів

- Дуже сподобались, я була в захваті. Мама була також рада, що в школі нарешті якась обновка з'явилась. Мені дуже сподобалось.

Депутати Полтавської обласної ради говорять: у планах – ремонт даху Токарівської школи.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію